Logga in

?
Glömt?Logga in

Hjälp för inloggning

  • För att få tillgång till ditt lösenord anger du din e-postadress i inloggningsrutan.
  • Lösenordsfältet lämnar du tomt.
  • Fyll i kryssrutan "påminnelse av lösenord".
  • Klicka logga in och vänta sedan på ditt lösenord som automatiskt skickas till din e-postadress inom ett par minuter.

Kontakt

Vi har tagit bort kontorstelefonen. Vänligen se kontaktuppgifter nedan och ta kontakt direkt med ansvarig person inom området er fråga gäller. Vi gör detta för att förbättra tillgängligheten samt underlätta kommunikationen.


Jimmy Helmersson (Tillfälligt sjukskriven) 
Klubbchef
Tele: 076-205 07 08
E-mail: jimmy.helmersson@siriusbandy.se

Gunnar Bogren 
Tf. klubbchef
Tele: 072-559 74 75
E-mail: gunnar.bogren@siriusbandy.se


Mats Jansson
Säljare
Tele: 070-554 43 71
E-mail: mats.jansson@siriusbandy.se


Ronny Hellman
Säljare
Tele: 076-006 10 71
E-mail: ronny.hellman@siriusbandy.se

Claes Erlandsson
Säljare
Tele: 070-915 14 18
E-mail: Claes.erlandsson@siriusbandy.se

Johnny Helmersson
Marknadskoordinator
Tele: 070-796 58 96
E-mail: johnny.helmersson@siriusbandy.se


Pierre Roos
Sportansvarig Ungdom
Tele: 070-675 25 84
E-mail: pierre.roos@siriusbandy.se

Sociala medier: 

Besöks- och utdelningsadress:
IK Sirius Bandyklubb
Spikgatan 10
753 23 Uppsala
Sverige
 
Kontakta oss
 

Annonser






























1153
808