20 feb Boka pregame till onsdagens kvartsfinal
Vi hälsar dig varmt välkommen till Brasserie21 och till vår pregame. Ät och drick gott i trevligt sällskap inför kvartsfinalen mellan Sirius och Villa Lidköping.
Foto: Peter Bohlin / PEBO-Foto
I dag startar vår kvartsfinalserie med match på bortaplan i Lidköping och på onsdag tar vi emot Villa Lidköping hemma på Studenternas IP. Nu kan du boka plats till vår pregame inför matchen. Två timmar innan avslag (17:00) slår vi upp portarna till vår pregame på Brasserie21. Kom och lyssna på tränarna från båda lagen och ladda upp inför matchstart med god mat och dryck tillsammans med andra blåsvarta supportrar och företag.
Datum: Ons 22/2
Tid: Pregame startar två timmar innan avslag
Plats: Brasserie21, Sjukhusvägen 12
Matchinformation
IK Sirius – Villa Lidköping
Ons 22/2 kl. 19:00
Studenternas IP
Pregame-meny
Kycklinglårfilé med tomat och ndujasås samt jasminris
Vegetariskt alternativ: Rotselleri och böngryta med jasminris
En dryck ingår.
Pris
Pregame
Mat och dryck
250: –
Pregame-paket
Mat och dryck inkl. matchbiljett
300: –
Boka plats
Boka din plats på vår biljettsida här. Vid köp av pregame-paket (Mat, dryck och matchbiljett) behöver du visa upp din biljett både på Brasserie21 och i entrén till Studenternas IP.
Som företag går det även bra att boka bord och betala via faktura. Skicka din bokning till info@siriusbandy.se. Bokningen behöver göras senast kl. 15:00 vardagen innan matchstart. Efter detta går det endast att boka online på vår biljettsida.