Sirius möter Vänersborg i premiären – Så spelas Elitserien 21/22

Elitserien har gått från 14 till 16 lag och antalet matcher i grundserien går från 182 till 240. Det fullspäckade spelschemat för säsongen är nu fastställt och Sirius möter Vänersborg på bortais i premiären.

Fredag 29 oktober inleds Elitserien med en full omgång. Sirius beger sig till Lilla Paris för Elitseriepremiär mot IFK Vänersborg i Arena Vänersborg. I hemmapremiären den 2 november tar Sirius emot nykomlingen Rättvik.

 

Sirius matcher i Elitserien 2021/22

HemmalagBortalag

Datum

Tid

Omg

Dag

Spelplats
IFK VänersborgIK Sirius

2021.10.29

19:00

1

fr

Arena Vänersborg
IK SiriusIFK Rättvik

2021.11.02

19:00

2

ti

Studenternas
Villa Lidköping BKIK Sirius

2021.11.05

19:00

3

fr

Sparbanken Lidköping Arena
IK SiriusBroberg/Söderhamn IF

2021.11.09

19:00

4

ti

Studenternas
Bollnäs GIFIK Sirius

2021.11.12

19:00

5

fr

Sävstaås IP
IK SiriusVästerås SK

2021.11.16

19:00

6

ti

Studenternas
Vetlanda BKIK Sirius

2021.11.19

19:00

7

fr

Hydro Arena
IK SiriusAIK

2021.11.25

19:00

8

to

Studenternas
IK SiriusHammarby IF

2021.11.27

15:00

9

Studenternas
IK TellusIK Sirius

2021.11.30

19:00

10

ti

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
IK SiriusFrillesås BK

2021.12.03

19:00

11

fr

Studenternas
Sandvikens AIKIK Sirius

2021.12.07

19:00

12

ti

Göransson Arena
IK SiriusIFK Motala

2021.12.10

19:00

13

fr

Studenternas
Örebro SKIK Sirius

2021.12.14

19:00

14

ti

Behrn Arena
IK SiriusEdsbyns IF

2021.12.17

19:00

15

fr

Studenternas
Hammarby IFIK Sirius

2021.12.26

15:00

16

annandag

Zinkensdamms IP
Västerås SKIK Sirius

2021.12.28

18:00

17

ti

ABB Arena
IK SiriusBollnäs GIF

2021.12.30

19:00

18

to

Studenternas
IFK MotalaIK Sirius

2022.01.02

13:15

19

K Bygg Arena
IK SiriusIK Tellus

2022.01.05

19:00

20

trettondagsafton

Studenternas
AIKIK Sirius

2022.01.08

15:00

21

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
IK SiriusVilla Lidköping BK

2022.01.12

19:00

22

on

Studenternas
Frillesås BKIK Sirius

2022.01.15

15:00

23

Sjöaremossen
IK SiriusÖrebro SK

2022.01.26

19:00

24

on

Studenternas
IK SiriusSandvikens AIK

2022.01.28

19:00

25

fr

Studenternas
IFK RättvikIK Sirius

2022.02.01

19:00

26

ti

Rättvik Arena
IK SiriusIFK Vänersborg

2022.02.04

19:00

27

fr

Studenternas
Edsbyns IFIK Sirius

2022.02.08

19:00

28

ti

Svenska Fönster Arena
IK SiriusVetlanda BK

2022.02.11

19:00

29

fr

Studenternas
Broberg/Söderhamn IFIK Sirius

2022.02.13

16:00

30

Helsingehus Arena

 


 

Elitserien 2021/22
HemmalagBortalagDatumTidOmgDagSpelplats
Västerås SKBollnäs GIF2021.10.29

18:00

1

frABB Arena Västerås
Broberg/Söderhamn IFIFK Motala2021.10.29

19:00

1

frHelsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IFFrillesås BK2021.10.29

19:00

1

frSvenska Fönster Arena Edsbyn
IFK RättvikAIK2021.10.29

19:00

1

frRättvik Arena
IFK VänersborgIK Sirius2021.10.29

19:00

1

frArena Vänersborg
IK TellusVetlanda BK2021.10.29

19:00

1

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Sandvikens AIKHammarby IF2021.10.29

19:00

1

frGöransson Arena Sandviken
Örebro SKVilla Lidköping BK2021.10.29

19:00

1

frBehrn Arena Örebro
 

 

 

Broberg/Söderhamn IFFrillesås BK2021.10.31

15:00

2

Helsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IFIFK Motala2021.11.02

19:00

2

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
IK SiriusIFK Rättvik2021.11.02

19:00

2

tiStudenternas A-plan
IK TellusHammarby IF2021.11.02

19:00

2

tiZinkensdamms IP
Örebro SKVästerås SK2021.11.02

19:00

2

tiBehrn Arena Örebro
IFK VänersborgAIK2021.11.03

19:00

2

onArena Vänersborg
Sandvikens AIKBollnäs GIF2021.11.03

19:00

2

onGöransson Arena Sandviken
Vetlanda BKVilla Lidköping BK2021.11.03

19:00

2

onHydro Arena Vetlanda
 

 

 

AIKVetlanda BK2021.11.05

19:00

3

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFBroberg/Söderhamn IF2021.11.05

19:00

3

frSävstaås IP Bollnäs
Frillesås BKSandvikens AIK2021.11.05

19:00

3

frSjöaremossen
Hammarby IFÖrebro SK2021.11.05

19:00

3

frZinkensdamms IP
IFK MotalaIFK Vänersborg2021.11.05

19:00

3

frK Bygg Arena
IFK RättvikIK Tellus2021.11.05

19:00

3

frRättvik Arena
Villa Lidköping BKIK Sirius2021.11.05

19:00

3

frSparbanken Lidköping Arena
Västerås SKEdsbyns IF2021.11.05

19:00

3

frABB Arena Västerås
 

 

 

Edsbyns IFAIK2021.11.09

19:00

4

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
IK SiriusBroberg/Söderhamn IF2021.11.09

19:00

4

tiStudenternas A-plan
IK TellusIFK Motala2021.11.09

19:00

4

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Sandvikens AIKVilla Lidköping BK2021.11.09

19:00

4

tiGöransson Arena Sandviken
Västerås SKHammarby IF2021.11.09

19:00

4

tiABB Arena Västerås
Örebro SKFrillesås BK2021.11.09

19:00

4

tiBehrn Arena Örebro
IFK VänersborgIFK Rättvik2021.11.10

19:00

4

onArena Vänersborg
Vetlanda BKBollnäs GIF2021.11.10

19:00

4

onHydro Arena Vetlanda
 

 

 

AIKSandvikens AIK2021.11.12

19:00

5

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFIK Sirius2021.11.12

19:00

5

frSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFVästerås SK2021.11.12

19:00

5

frHelsingehus Arena Söderhamn
Hammarby IFEdsbyns IF2021.11.12

19:00

5

frZinkensdamms IP
Villa Lidköping BKIFK Vänersborg2021.11.12

19:00

5

frSparbanken Lidköping Arena
Örebro SKIFK Motala2021.11.12

19:00

17

frBehrn Arena Örebro
Frillesås BKIK Tellus2021.11.13

15:00

5

Sjöaremossen
IFK RättvikVetlanda BK2021.11.13

17:00

5

Rättvik Arena
 

 

 

AIKBroberg/Söderhamn IF2021.11.16

19:00

6

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
IFK MotalaFrillesås BK2021.11.16

19:00

6

tiK Bygg Arena
IFK RättvikBollnäs GIF2021.11.16

19:00

6

tiRättvik Arena
IK SiriusVästerås SK2021.11.16

19:00

6

tiStudenternas A-plan
Örebro SKVetlanda BK2021.11.16

19:00

6

tiBehrn Arena Örebro
IFK VänersborgHammarby IF2021.11.17

19:00

6

onArena Vänersborg
IK TellusSandvikens AIK2021.11.17

19:00

6

onGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Villa Lidköping BKEdsbyns IF2021.11.17

20:00

6

onSparbanken Lidköping Arena
 

 

 

Västerås SKIFK Motala2021.11.19

18:00

7

frABB Arena Västerås
Bollnäs GIFIFK Vänersborg2021.11.19

19:00

7

frSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFIFK Rättvik2021.11.19

19:00

7

frHelsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IFIK Tellus2021.11.19

19:00

7

frSvenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BKAIK2021.11.19

19:00

7

frSjöaremossen
Hammarby IFVilla Lidköping BK2021.11.19

19:00

7

frZinkensdamms IP
Sandvikens AIKÖrebro SK2021.11.19

19:00

7

frGöransson Arena Sandviken
Vetlanda BKIK Sirius2021.11.19

19:00

7

frHydro Arena Vetlanda
 

 

 

IFK VänersborgBroberg/Söderhamn IF2021.11.24

19:00

8

onArena Vänersborg
IK TellusVästerås SK2021.11.24

19:00

8

onGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Örebro SKBollnäs GIF2021.11.24

19:00

8

toBehrn Arena Örebro
Villa Lidköping BKIFK Rättvik2021.11.25

19:00

8

toSparbanken Lidköping Arena
Frillesås BKVetlanda BK2021.11.25

19:00

8

toSjöaremossen
IFK MotalaHammarby IF2021.11.25

19:00

8

toK Bygg Arena
IK SiriusAIK2021.11.25

19:00

8

toStudenternas A-plan
Sandvikens AIKEdsbyns IF2021.11.25

19:00

8

toGöransson Arena Sandviken
 

 

 

AIKIK Tellus2021.11.27

15:00

9

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
IK SiriusHammarby IF2021.11.27

15:00

9

Studenternas A-plan
Bollnäs GIFEdsbyns IF2021.11.27

16:00

9

Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFSandvikens AIK2021.11.27

17:00

9

Helsingehus Arena Söderhamn
Vetlanda BKIFK Motala2021.11.27

17:00

9

Hydro Arena Vetlanda
IFK RättvikÖrebro SK2021.11.28

16:00

9

Rättvik Arena
IFK VänersborgFrillesås BK2021.11.28

17:00

9

Arena Vänersborg
Västerås SKVilla Lidköping BK2021.11.28

18:00

9

ABB Arena Västerås
 

 

 

Edsbyns IFIFK Vänersborg2021.11.30

19:00

10

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BKBollnäs GIF2021.11.30

19:00

10

tiSjöaremossen
Sandvikens AIKVetlanda BK2021.11.30

19:00

10

tiGöransson Arena Sandviken
Västerås SKIFK Rättvik2021.11.30

19:00

10

tiABB Arena Västerås
Örebro SKBroberg/Söderhamn IF2021.11.30

19:00

10

tiBehrn Arena Örebro
IK TellusIK Sirius2021.11.30

19:00

10

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Hammarby IFAIK2021.12.01

19:00

10

onZinkensdamms IP
Villa Lidköping BKIFK Motala2021.12.01

19:00

10

onSparbanken Lidköping Arena
 

 

 

AIKÖrebro SK2021.12.03

19:00

11

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFVilla Lidköping BK2021.12.03

19:00

11

frSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFHammarby IF2021.12.03

19:00

11

frHelsingehus Arena Söderhamn
IFK MotalaSandvikens AIK2021.12.03

19:00

11

frK Bygg Arena
IFK RättvikEdsbyns IF2021.12.03

19:00

11

frRättvik Arena
IFK VänersborgIK Tellus2021.12.03

19:00

11

frArena Vänersborg
IK SiriusFrillesås BK2021.12.03

19:00

11

frStudenternas A-plan
Vetlanda BKVästerås SK2021.12.03

19:00

11

frHydro Arena Vetlanda
 

 

 

Västerås SKAIK2021.12.07

18:00

12

tiABB Arena Västerås
Bollnäs GIFHammarby IF2021.12.07

19:00

12

tiSävstaås IP Bollnäs
Frillesås BKVilla Lidköping BK2021.12.07

19:00

12

tiSjöaremossen
IK TellusÖrebro SK2021.12.07

19:00

12

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Sandvikens AIKIK Sirius2021.12.07

19:00

12

tiGöransson Arena Sandviken
Edsbyns IFBroberg/Söderhamn IF2021.12.07

19:00

12

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
IFK MotalaIFK Rättvik2021.12.08

19:00

12

onK Bygg Arena
Vetlanda BKIFK Vänersborg2021.12.08

19:00

12

onHydro Arena Vetlanda
 

 

 

AIKBollnäs GIF2021.12.10

19:00

13

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Broberg/Söderhamn IFVetlanda BK2021.12.10

19:00

13

frHelsingehus Arena Söderhamn
Hammarby IFFrillesås BK2021.12.10

19:00

13

frZinkensdamms IP
IFK VänersborgVästerås SK2021.12.10

19:00

13

frArena Vänersborg
IK SiriusIFK Motala2021.12.10

19:00

13

frStudenternas A-plan
Villa Lidköping BKIK Tellus2021.12.10

19:00

13

frSparbanken Lidköping Arena
Örebro SKEdsbyns IF2021.12.10

19:00

13

frBehrn Arena Örebro
IFK RättvikSandvikens AIK2021.12.11

16:00

13

Rättvik Arena
 

 

 

Edsbyns IFVetlanda BK2021.12.14

19:00

14

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BKVästerås SK2021.12.14

19:00

14

tiSjöaremossen
IFK MotalaAIK2021.12.14

19:00

14

tiK Bygg Arena
IK TellusBollnäs GIF2021.12.14

19:00

14

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Villa Lidköping BKBroberg/Söderhamn IF2021.12.14

19:00

14

tiSparbanken Lidköping Arena
Örebro SKIK Sirius2021.12.14

19:00

14

tiBehrn Arena Örebro
Hammarby IFIFK Rättvik2021.12.15

19:00

14

onZinkensdamms IP
 

 

 

AIKVilla Lidköping BK2021.12.17

19:00

15

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Broberg/Söderhamn IFIK Tellus2021.12.17

19:00

15

frHelsingehus Arena Söderhamn
IFK VänersborgÖrebro SK2021.12.17

19:00

15

frArena Vänersborg
IK SiriusEdsbyns IF2021.12.17

19:00

15

frStudenternas A-plan
Vetlanda BKHammarby IF2021.12.17

19:00

15

frHydro Arena Vetlanda
Bollnäs GIFIFK Motala2021.12.18

16:00

15

Sävstaås IP Bollnäs
Västerås SKSandvikens AIK2021.12.18

16:00

15

ABB Arena Västerås
IFK RättvikFrillesås BK2021.12.18

16:00

15

Rättvik Arena
 

 

 

Sandvikens AIKIFK Vänersborg2021.12.22

19:00

14

onGöransson Arena Sandviken
Villa Lidköping BKAIK2021.12.22

19:00

19

onSparbanken Lidköping Arena
Broberg/Söderhamn IFBollnäs GIF2021.12.22

19:00

24

onHelsingehus Arena Söderhamn
 

 

 

IK TellusAIK2021.12.26

13:00

16

annandagGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Frillesås BKIFK Vänersborg2021.12.26

13:15

16

annandagSjöaremossen
Örebro SKIFK Rättvik2021.12.26

13:15

16

annandagBehrn Arena Örebro
Sandvikens AIKBroberg/Söderhamn IF2021.12.26

14:00

16

annandagGöransson Arena Sandviken
Edsbyns IFBollnäs GIF2021.12.26

15:00

16

annandagSvenska Fönster Arena Edsbyn
Hammarby IFIK Sirius2021.12.26

15:00

16

annandagZinkensdamms IP
IFK MotalaVetlanda BK2021.12.26

15:00

16

annandagK Bygg Arena
Villa Lidköping BKVästerås SK2021.12.26

19:00

16

annandagSparbanken Lidköping Arena
 

 

 

Västerås SKIK Sirius2021.12.28

18:00

17

tiABB Arena Västerås
IFK MotalaÖrebro SK2021.12.28

19:00

5

tiK Bygg Arena
AIKIFK Rättvik2021.12.28

19:00

17

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFIK Tellus2021.12.28

19:00

17

tiSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFVilla Lidköping BK2021.12.28

19:00

17

tiHelsingehus Arena Söderhamn
Frillesås BKHammarby IF2021.12.28

19:00

17

tiSjöaremossen
IFK VänersborgSandvikens AIK2021.12.28

19:00

17

tiArena Vänersborg
Vetlanda BKEdsbyns IF2021.12.28

19:00

17

tiHydro Arena Vetlanda
 

 

 

AIKVästerås SK2021.12.30

19:00

18

toGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Edsbyns IFSandvikens AIK2021.12.30

19:00

18

toSvenska Fönster Arena Edsbyn
Hammarby IFIFK Vänersborg2021.12.30

19:00

18

toZinkensdamms IP
IFK MotalaIK Tellus2021.12.30

19:00

18

toK Bygg Arena
IFK RättvikBroberg/Söderhamn IF2021.12.30

19:00

18

toRättvik Arena
IK SiriusBollnäs GIF2021.12.30

19:00

18

toStudenternas A-plan
Vetlanda BKÖrebro SK2021.12.30

19:00

18

toHydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BKFrillesås BK2021.12.30

19:00

18

toSparbanken Lidköping Arena
 

 

 

Frillesås BKBroberg/Söderhamn IF2022.01.02

13:15

19

Sjöaremossen
IFK MotalaIK Sirius2022.01.02

13:15

19

K Bygg Arena
Sandvikens AIKIFK Rättvik2022.01.02

14:00

19

Göransson Arena Sandviken
IK TellusEdsbyns IF2022.01.02

14:30

19

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Hammarby IFVetlanda BK2022.01.02

15:00

19

Zinkensdamms IP
Örebro SKIFK Vänersborg2022.01.02

15:00

19

Behrn Arena Örebro
Bollnäs GIFVästerås SK2022.01.02

16:00

19

Sävstaås IP Bollnäs
 

 

 

AIKHammarby IF2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFSandvikens AIK2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFEdsbyns IF2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonHelsingehus Arena Söderhamn
IFK RättvikIFK Motala2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonRättvik Arena
IFK VänersborgVilla Lidköping BK2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonArena Vänersborg
IK SiriusIK Tellus2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonStudenternas A-plan
Vetlanda BKFrillesås BK2022.01.05

19:00

20

trettondagsaftonHydro Arena Vetlanda
Västerås SKÖrebro SK2022.01.06

13:15

20

trettondagenABB Arena Västerås
 

 

 

IK TellusIFK Vänersborg2022.01.07

19:00

21

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
IFK MotalaBroberg/Söderhamn IF2022.01.08

14:00

21

K Bygg Arena
AIKIK Sirius2022.01.08

15:00

21

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Edsbyns IFVästerås SK2022.01.08

15:00

21

Svenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BKIFK Rättvik2022.01.08

15:00

21

Sjöaremossen
Hammarby IFBollnäs GIF2022.01.08

15:00

21

Zinkensdamms IP
Örebro SKSandvikens AIK2022.01.08

15:00

21

Behrn Arena Örebro
Villa Lidköping BKVetlanda BK2022.01.08

19:00

21

Sparbanken Lidköping Arena
 

 

 

Edsbyns IFÖrebro SK2022.01.11

19:00

22

tisSvenska Fönster Arena Edsbyn
Bollnäs GIFVetlanda BK2022.01.12

19:00

22

onSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFAIK2022.01.12

19:00

22

onHelsingehus Arena Söderhamn
IFK RättvikHammarby IF2022.01.12

19:00

22

onRättvik Arena
IFK VänersborgIFK Motala2022.01.12

19:00

22

onArena Vänersborg
IK SiriusVilla Lidköping BK2022.01.12

19:00

22

onStudenternas A-plan
Sandvikens AIKFrillesås BK2022.01.12

19:00

22

onGöransson Arena Sandviken
Västerås SKIK Tellus2022.01.12

19:00

22

onABB Arena Västerås
 

 

 

IFK MotalaVästerås SK2022.01.15

14:00

23

K Bygg Arena
Frillesås BKIK Sirius2022.01.15

15:00

23

Sjöaremossen
Hammarby IFBroberg/Söderhamn IF2022.01.15

15:00

23

Zinkensdamms IP
Örebro SKIK Tellus2022.01.15

15:00

23

Behrn Arena Örebro
Bollnäs GIFAIK2022.01.15

16:00

23

Sävstaås IP Bollnäs
IFK VänersborgEdsbyns IF2022.01.15

17:00

23

Arena Vänersborg
Vetlanda BKIFK Rättvik2022.01.15

17:00

23

Hydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BKSandvikens AIK2022.01.15

19:00

23

Sparbanken Lidköping Arena
 

 

 

Västerås SKVetlanda BK2022.01.26

18:00

24

onABB Arena Västerås
AIKIFK Vänersborg2022.01.26

19:00

24

onGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Edsbyns IFHammarby IF2022.01.26

19:00

24

onSvenska Fönster Arena Edsbyn
IFK RättvikVilla Lidköping BK2022.01.26

19:00

24

onRättvik Arena
IK SiriusÖrebro SK2022.01.26

19:00

24

onStudenternas A-plan
Sandvikens AIKIFK Motala2022.01.26

19:00

24

onJernvallen Sandviken
IK TellusFrillesås BK2022.01.27

19:00

24

toGubbängens Skridsko- och Bandyhall
 

 

 

Hammarby IFVästerås SK2022.01.28

19:00

25

frZinkensdamms IP
IK SiriusSandvikens AIK2022.01.28

19:00

25

frStudenternas A-plan
Vetlanda BKAIK2022.01.28

19:00

25

frHydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BKBollnäs GIF2022.01.28

19:00

25

frSparbanken Lidköping Arena
IFK MotalaEdsbyns IF2022.01.29

14:00

25

K Bygg Arena
Broberg/Söderhamn IFIFK Vänersborg2022.01.29

17:00

25

Helsingehus Arena Söderhamn
IK TellusIFK Rättvik2022.01.30

14:30

25

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Frillesås BKÖrebro SK2022.01.30

16:00

25

Sjöaremossen
 

 

 

AIKIFK Motala2022.02.01

19:00

26

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFFrillesås BK2022.02.01

19:00

26

tiSävstaås IP Bollnäs
Edsbyns IFVilla Lidköping BK2022.02.01

19:00

26

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
IFK RättvikIK Sirius2022.02.01

19:00

26

tiRättvik Arena
Sandvikens AIKIK Tellus2022.02.01

19:00

26

tiGöransson Arena Sandviken
Västerås SKBroberg/Söderhamn IF2022.02.01

19:00

26

tiABB Arena Västerås
Örebro SKHammarby IF2022.02.01

19:00

26

tiBehrn Arena Örebro
IFK VänersborgVetlanda BK2022.02.02

19:00

26

onArena Vänersborg
 

 

 

Frillesås BKEdsbyns IF2022.02.04

19:00

27

frSjöaremossen
Hammarby IFIK Tellus2022.02.04

19:00

27

frZinkensdamms IP
IFK MotalaBollnäs GIF2022.02.04

19:00

27

frK Bygg Arena
IFK RättvikVästerås SK2022.02.04

19:00

27

frRättvik Arena
IK SiriusIFK Vänersborg2022.02.04

19:00

27

frStudenternas A-plan
Sandvikens AIKAIK2022.02.04

19:00

27

frGöransson Arena Sandviken
Vetlanda BKBroberg/Söderhamn IF2022.02.04

19:00

27

frHydro Arena Vetlanda
Villa Lidköping BKÖrebro SK2022.02.04

19:00

27

frSparbanken Lidköping Arena
 

 

 

Bollnäs GIFIFK Rättvik2022.02.08

19:00

28

tiSävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFÖrebro SK2022.02.08

19:00

28

tiHelsingehus Arena Söderhamn
Edsbyns IFIK Sirius2022.02.08

19:00

28

tiSvenska Fönster Arena Edsbyn
Hammarby IFIFK Motala2022.02.08

19:00

28

tiZinkensdamms IP
IK TellusVilla Lidköping BK2022.02.08

19:00

28

tiGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Vetlanda BKSandvikens AIK2022.02.08

19:00

28

tiHydro Arena Vetlanda
Västerås SKIFK Vänersborg2022.02.08

19:00

28

tiABB Arena Västerås
AIKFrillesås BK2022.02.09

19:00

28

onGubbängens Skridsko- och Bandyhall
 

 

 

Sandvikens AIKVästerås SK2022.02.11

18:00

29

frGöransson Arena Sandviken
Edsbyns IFIFK Rättvik2022.02.11

19:00

29

frSvenska Fönster Arena Edsbyn
Frillesås BKIFK Motala2022.02.11

19:00

29

frSjöaremossen
IFK VänersborgBollnäs GIF2022.02.11

19:00

29

frArena Vänersborg
IK SiriusVetlanda BK2022.02.11

19:00

29

frStudenternas A-plan
IK TellusBroberg/Söderhamn IF2022.02.11

19:00

29

frGubbängens Skridsko- och Bandyhall
Villa Lidköping BKHammarby IF2022.02.11

19:00

29

frSparbanken Lidköping Arena
Örebro SKAIK2022.02.11

19:00

29

frBehrn Arena Örebro
 

 

 

AIKEdsbyns IF2022.02.13

16:00

30

Gubbängens Skridsko- och Bandyhall
Bollnäs GIFÖrebro SK2022.02.13

16:00

30

Sävstaås IP Bollnäs
Broberg/Söderhamn IFIK Sirius2022.02.13

16:00

30

Helsingehus Arena Söderhamn
Hammarby IFSandvikens AIK2022.02.13

16:00

30

Zinkensdamms IP
IFK MotalaVilla Lidköping BK2022.02.13

16:00

30

K Bygg Arena
IFK RättvikIFK Vänersborg2022.02.13

16:00

30

Rättvik Arena
Vetlanda BKIK Tellus2022.02.13

16:00

30

Hydro Arena Vetlanda
Västerås SKFrillesås BK2022.02.13

16:00

30

ABB Arena Västerås